• Sääsekell lastele sinine, Extrawize

MozziWatchi putukatõrjevahend sobib ka rasedatele ja beebidele alates 3-ndast elukuust (mitte haardeulatuses kuna sisaldab väikeseid osi)!

Töötab kõikjal maailmas, igas kliimas!

Jala ümber kandes toimib ka puugitõrjena!

Veekindel!

Käevõru on saadaval kahes värvitoonis (tableti värvus) – sinise ja roosaga.

Üks komplekt sisaldab: 1x käevõru, 2x MozziPill täitetabletti.

Looduslik sääsetõrjevahend on loodud mõeldes just lastele!

MozziWatch on sääsetõrje käevõru mis hoiab tüütud pinisejad eemal. Sääsekella silikoonist kambri sees on naturaalsete õlidega immutatud kummist tablett, millest eralduv värsket sidruniaroomi meenutav lõhn peletab sääsed, puugid ning muud hammustavad putukad eemale. MozziWatch kasutab vaid naturaalseid toimeained: sidruneukalüpti-, piparmündi- ja lavendliõli. Lihtsalt kanna sääsekella käe või jala ümber ning toimeained eralduvad ajapikku õhuga kokkupuutel, tekitades Sinu ümber meeldiva lõhnapilve.

-EI SISALDA DEETi ega putukamürke. GMO vaba.

-Täitetablettidega – üks tablett toimib kuni 15 päeva.

-Käevõru pikkus on reguleeritav, sobides seega erinevas vanuses inimestele

Kasutamine: Aseta käevõru randmele või jalale. Väikelastel soovitame võru asetada jalale, kuna sisaldab väikeseid osi.  Jalale asetades toimib ka puugitõrjevahendina!. Vahetage tabletti vähemalt iga 15 päeva järel.

Miks eelistada DEET vaba looduslikku putukatõrjevahendit?

DEET ehk neurotoksilist dietüültoluamiidi sisaldavad tooted võivad põhjustada iiveldust, oksendamist, kõhuvalu ja kõhulahtisust, raskematel juhtudel ka teadvusekaotust, vererõhu langust ja krampe. Ka Eesti tervishoiusüsteem saab aastas mitmeid väljakutseid, kus DEETi sisaldavad sääsetõrjevahendid on põhjustanud inimesele mürgistust. Seepärast on oluline rasedatel, beebidel ja väikelastel kasutada võimalikult puhtaid putukatõrjevahendeid!

Sääsekell lastele sinine, Extrawize

  • Kaubamärgid ExtraWise
  • Mudel: Product 12429
  • Saadavus: Laos
  • 7.90€