• Pesulehed Lavendel/Vanilje 50tk, Ecosense

 ECOSNEXT™ on jätkusuutlik, mugav ja imeliselt tõhus ning vedeliku ja plastikuvaba. Kõik mis sa pesu jaoks vajad on taimeekstraktide jõuga leht, mis aitab võidelda tülikate plekkidega ja kaitsta samal ajal tundlikku nahka. Mis veel teeb ECOSNEXT™ eriliseks? See on nii kompaktne, et saad kaasa võtta kuhu iganes su pesu läheb.

Koostisosad: Kaoliin (mineraalidel põhinev tugiaine), vesi (lahusti), naatriumlaurüülsulfaat (taimne pindaktiivne aine), polüvinüülalkohol (polümeer), ränidioksiid (tugiaine), kaprülüül/kaprüülglükosiid (taimne pindaktiivne aine), kokamidopropüülbetain (taimne aine). pindaktiivne aine), glütseriin (taimne lahusti), naatriumtsitraat (tugiaine), PEG-12 dimetikoon (vahuvastane aine), kokamidopropüülamiinoksiid (taimne pindaktiivne aine), saponiinid (taimne pindaktiivne aine), propüleenglükool (lahusti), fenoenoksüetanool (säilitusaine), lõhnaaine ja proteaasi segu (ensüümplekieemaldaja), sidrunhape (pH reguleerija), dimetikoon (polümeer), bensüülsalitsülaat (lõhnaaine), kumariin (lõhnaaine), hexyl Cinnamal (lõhnaaine)

Juhised: Järgige alati rõivaste hooldamise juhiseid. Lisage üks leht musta pesuga otse pesumasina trumlisse. Käsipesuks lisage puhastusjõu aktiveerimiseks otse vette. ECOSNEXT™ pesuleht lahustub täielikult kõikidel veetemperatuuridel. Kui soovite pesuvahendi endaga kaasa võtta, siis pakkige ECOSNEXT™ kuiva ja jahedasse kohta.


Pesulehed Lavendel/Vanilje 50tk, Ecosense

  • Kaubamärgid Ecosense
  • Mudel: Product 18177
  • Saadavus: Laos
  • 19.95€