Meist

Saarte Sahver avatud Kuressaares, aadressil Kohtu 3.

Saarte Sahvris pakutakse ökokaupa nii kodusaarelt kui  kaugemalt. Poes on põnevaid leide eesti väiketootjatelt, kelle valmistatud tooteid suurpoodidest ei leia. Sortimendis on mahetoitu, ökoloogilisi pesu- ja puhastusvahendid, ökokosmeetikat ja kehahooldustooteid,  laste- ja beebikaupu, tervisetooteid, koduseid tarbeesemeid, kirjandust, küünlaid, hea valik gluteeni- ja laktoosivabu tooteid.  

Kohaliku saaremaise kauba riiulitelt leiab palju head-paremat kraami, mille saaremaa meistrid käsitsi hoole ja armastusega valmistanud:  magusad ja soolased hoidised, mahlad, siirupid, moosid, mesi, sinepid, maitsesoolad, gurmeeäädikad, kuivatatud viljad, snäkid,  teed ja ürdid, jahutooteid, komme-küpsiseid-maiused, köögiviljad, samuti kehahooldustooted, keraamika, küünlad, viirukid, jõulukaardid.

Sahvris saab end ostlemise kõrvale turgutada mahla, kuuma tee või kohviga,  maitsta kohalike meistrite hõrgutisi ja  niisama mõnusat juttu puhuda.  Kui kaubavalik silme eest kirjuks võtab, oskavad Sahvri perenaised kindlasti soovitada, kellele mida!

 

Öko- ja kohaliku kauba pood Saarte Sahver on avatud E-R 10-18, L 10-16.

Infot saab küsida telefonil 50 53 163.

Astu läbi ja jälgi Saarte Sahvri tegemisi ning uudiseid ka www.facebook.com/saartesahver