• Kurgupastillid Santasapina 100g A.Vogel

A.Vogel’i Santasapina kommid on looduslikud, tehtud värskete kuusevõrsete mahlast, piparmündist, mentoolist, toorsuhkrust, meest ja pirnikontsentraadist. Kommid on eriti rahustavad kurguvalu ja -põletiku puhul ja mõjuvad hästi ka hingamisteedele. Santasapina komme võib võtta köha ja häälekäheduse leevenduseks, samuti neelupõletiku või bronhiidi korral. Pastillid maitsevad hästi ja värskendavad ka hingeõhku. Need on GMO-ainete vabad, sobivad lastele ja täiskasvanutele ning ka taimetoitlastele. Pastille ei soovitata inimestele, kellel on hüpoglükeemia, diabeet või kõrge riskiga rasedus.

A.Vogel’i Santasapina kurgupastillises olevaid Norra kuuse (Picea abies) võrsetest saadud unikaalseid aktiivaineid on kasutatud sajandeid. Kuusevõrseid korjatakse käsitsi mai keskel 4-nädalase perioodi jooksul. Korjatakse ainult noorte kuusepuude alumise 2/3 ulatuses, et tagada minimaalne kahju ja säästev kultiveerimine. Enne tootmise alustamist eemaldatakse pruunid kuusevõrsed (kurgupastillide tootmiseks kasutatakse vaid värskeid rohelisi võrseid) ja Bioforce’i laborandid kontrollivad alles jäänud tooraine saastumise vältimiseks üle. Siis algab pikk ja terviklik protsess aktiivainete toime tagamiseks.


Toitumisalane teave: 100 g kohta Energia 1630 kJ/384 kcal Süsivesikud 96,0 g millest suhkruid 73,0 g Rasvad < 0,5 g millest küllastunud rasvhapped< 0,5 g Proteiin < 0,5 g Sool 0,05 g 


Koostisosade loetelu:  rafineerimata roosuhkur, glükoosisiirup, mesi, pirnimahla kontsentraat (Pyrus communis L.), kuusekasvu-ekstrakt (4,5%) (Picea abies), linnaseekstrakt odrast , kuuseokkaõli (Picea mariana), piparmündiõli (Oleum Menthae Piperitae), mentool.


Kurgupastillid Santasapina 100g A.Vogel

  • Mudel: Product 3824
  • Saadavus: Laos
  • 3.95€