• Joogakaardid, MaiWistik

Läänes hakkas jooga populaarsust koguma 19. sajandi lõpus. Tänapäeval on jooga laialt tuntud oma asenditega, mida kutsutakse asanateks. Need ei kuulunud üldse India algsete joogatraditsioonide hulka. Füüsiline ettevalmistus polnud seal eesmärk, selle asemel keskenduti vaimsuse arendamisele hingamis- ja meeleharjutuste kaudu.

Sinu ees on joogakaardid, mis teevad harjutuste sooritamise eriliselt lihtsaks. Pakis on 30 joogakaarti koos inspireerivate mõtteteradega:

Ideaalne viis harjutamiseks on võtta pakist üks kaart ja asetada see nähtavale kohale. Sobiv paik on näiteks külmik, arvutilaud, esikukapp – iga koht, millest sa möödud päeva jooksul mitu korda. Idee seisneb selles, et igakord, kui liigud sealt mööda, siis teed ka harjutuse ära. See omakorda tagab, et kordaksid harjutust mitu korda päevas lühikeste kordustega ning ise ei pea selle jaoks eraldi aega leidma. Järgmisel päeval vahetad kaardi uue vastu. Kuu möödudes segad paki läbi ja lähebki uus ring. Soovid enamat, siis saad kenasti ise endale joogaseeria kokku panna tõmmates pakist just need kaardid välja, mida tänases päevas vajad. Enam ei ole ka vaja kahelda, kuidas ikka virtuaalses joogatunnis asendeid õigesti sooritatakse, saad võtta kaardilt juhised toeks.

Selle kaardipakiga saad endale isikliku joogatreeneri, kes harjutab sinuga just siis ja täpselt seal, kus sina selleks kõige enam valmis oled.

Joogakaardid, MaiWistik

  • Kaubamärgid Herbazen
  • Mudel: Product 18441
  • Saadavus: Laos
  • 26.50€


Kokkusobivad tooted

Nurmenuku näokreem 30ml, Bonobo

Nurmenuku näokreem 30ml, Bonobo

Õlide kombinatsioon on valitud eelkõige sobima kombineeritud/normaalsele nahatüübile.Oranžikat ..

16.30€

Näojooga kaardid, MaiWistik