• Shrub 500ml, Öselwise

Tegu on ideaalse kuumutamata joogipõhjaga, mis Wöseli puhul on valmistatud värskest külmpressitud sidruni- ja ingverimahlast, rosmariinist, Saaremaa meest ja Wöseli õunasiidriäädikast. Shrubi kasutatakse nii alkoholivabade kui ka pisut kangema kraadiga jookide valmistamiseks.

Sõna shrub ei ole lihtsalt suvalised viis tähte reas, nimi tuleb araabiakeelsest sõnast sharab (juua, joogiks). Shrub on pika ajalooga jook, mille juured ulatuvad Lähis-Itta, kus see sai alguse vajadusest säilitada värskeid vilju ning lahenduseks oli nende segamine äädika ja magustajaga. Shrub oli väga populaarne Ameerikas koloniaal-ajastul ning on nüüd taas oma võidukäiku alustamas. Wöseli shrub sobib hästi ka aasiapäraste roogade maitsestamiseks.

Siin on mõned soovituslikud joogiretseptid, kuidas shrubi kasutada (NB! Enne kasutamist loksutada):

Shot: Vala pitsi või klaasi u 40 ml Wöseli shrubi ning naudi tervist turgutava ja energiat andva shotina.

Ergutav karastusjook: Vala klaasi põhja 50 ml Wöseli shrubi, lisa jää ning vala peale 250–300 ml mullivett. Sobib ka tavaline vesi. Sobib tervitusjoogiks, suurepärane alternatiiv alkoholikokteilidele.

Kraadiga rüübe: Vala klaasi põhja 60 ml Wöseli shrubi ja 40 ml džinni või ingverinapsu, lisa jää ning vala peale 250–300 ml mullivett.

Soojendav tee: Vala tassi põhja 35 ml Wöseli shrubi ning peale 200–250 ml sooja vett. Valmib mõnus soojendav tee, mis sobib hästi just sügistalvisel aastaajal.


Neto 500ml

Shrub 500ml, Öselwise

  • Kaubamärgid Wösel
  • Mudel: Product 13798
  • Saadavus: Laos
  • 19.95€