• Beebi niisked rätid 50tk NatraCare

Meeldiva aprikoosi lõhnaga veepõhised rätid puhastavad beebi naha põhjalikult ja hellalt.

Suur ja pehme ökopuuvillane rätik. Mitte visata WC-sse. Sisaldab ökoaprikoosiõli.

Milleks looduslikud tooted? Natracare hügieenitooted loodi 1989.aastal Susie Hewsoni poolt. Arvestades dioksiinisisaldusega pleegitusaineid, üleliigseid pestitsiide (putuka- ja umbrohutõrjeained), mida kasutatakse puuvilla kasvatusel, otsustas Natracare leida inim- ja keskkonnasõbralikuma lahenduse.

Emad kogu maailmas usaldavad just Natracare’i tooteid, kuna need on valmistatud orgaanilisest puuvillast, ilma kloorita pleegitatud, ilma kunstsiidita ja on vabad muudest tehismaterjalidest.

Loomulikult pole Natracare’i toodetele lisatud lõhnaaineid ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest.

Natracare’i tooteid kasutades võite olla kindel, et Natracare’i tooted on: pleegitatud kloorivabalt, plastikuvabad, imamisgeelideta, vabad ärritavatest, karmidest ja sünteetilistest kemikaalidest, vabad lõhna- ja säilitusainetest, tehtud taimsetest koostisosadest (nt ökopuuvill), allergiavabad ja ei tekita toksilise šoki sündroomi, kaasaegsetele nõudmistele vastavad, bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad.

Beebi niisked rätid 50tk NatraCare

  • Mudel: Product 253
  • Saadavus: Laos
  • 6.95€