• Black Suff koertele 30tk

Loomade soolestiku heaolu jaoks oleme välja töötanud Black Balance’i, et tasakaalustada nende soolestiku mikrobioomi. Toode on välja töötatud kase ja musta pässiku ekstrakti abil.

Nii nagu inimestel, on ka loomadel üha enam probleeme soolestiku ja kõhuga. Soolefunktsioonis on olulised nii prebiootikumid kui ka probiootikumid ning Black Balance on väga tugev prebiootikum, mis soodustab kasulike mikroobide elujõudu.

Loomulikus elupaigas pakub loodus loomadele humiin-ja fulviinhappeid vee ja toidu kaudu, kuid koduloomadel on juurdepääs ainult toidule, milles eelpool nimetatud happeühendid peaaegu puuduvad. Seda toodavad mikroobid ja eriti ebapiisavat mikroobide aktiivsust leitakse üheaastaste põllumajandustoodete kasvukeskkonnas.

Meie toode sisaldab lignofenooli, mis on saadud kasepuidust, ja sellele on lisatud ka musta pässikut, et suurendada toote fulviinhappe sisaldust. Ekstraheerime puidust kõige puhtamat lignofenooli, sest sinna koguneb ligniin, mis sisaldab kõiki elutähtsaid aineid, mis on puul vajalike rakkude säilitamiseks, kaitstes end vabade radikaalide eest, näiteks päikesekiirguse jms eest.


Toote 3 kõige olulisemat omadust on:


1. Parandab mao ja soolestiku mikrobioomi tööd;


2. Parandab toitainete imendumist seedetraktist;


3. Eemaldab kehast raskemetallid ja vabad radikaalid.


Läti Maaülikooli hobuste kliiniku veterinaararstid testivad toodet hobuste maohaavandite sündroomi profülaktika ja ravi osas. Esialgsed tulemused näitavad lamerakuliste ja näärmeliste maohaavandite olulist paranemist ja isegi täielikku paranemist pärast 3-kuulist prooviperioodi. Toote kasutamine on näidanud ka profülaktilisi omadusi, kuna hobustel, kes olid katseperioodil kannatanud reisimis- ja võistlusstressi all, uusi kahjustusi ei täheldatud. Lisaks teatati, et hobused on nüüd töötamise ja võistluste ajal vähem stressis ning nad on vastupidavamad. Enne ja pärast toote kasutamist tehtud vereanalüüsid ei näidanud kahjulikke mõjusid ja kliinilisi kõrvaltoimeid pole siiani täheldatud.


Tänapäeval on soole mikrobioomi olulisusest kõigi haiguste osas üha laiem teadlikkus ning tehakse ka laiemaid uuringud. Isegi kaasaegse meditsiini isa Hippokrates viitas juba 2000 aastat tagasi, et kõik haigused algavad soolestikust.
KOOSTISOSAD


Kase ja musta pässiku eksrakt (fulviin- ja humiinhapped); Kaerahelbed; Vesi; Kartulikiud; Kartulitärklis;


Lisatud ei ole lõhna- ega maitseaineid. 
SOOVITUSLIK KASUTAMINE


1 küpsis päevas suurele ja keskmist kasvu koerale (1/2 küpsist päevas väikesele koerale)


Black Suff koertele 30tk

  • Kaubamärgid Black Stuff
  • Mudel: Product 17887
  • Saadavus: Laos
  • 26.60€


Kokkusobivad tooted

Black Stuff hobustele 90tk

Black Stuff hobustele 90tk

Kase- ja musta pässiku ekstrakt(fulviin- ja humiinhapped); Rukkikliid; Rukkijahu; Kaerahelbed; Vesi;..

63.40€