• Black Stuff pulber 30g

BLACK STUFF aitab kehal eraldada vabu radikaale, raskemetalle, keskkonnast tulenevaid mürke, surnud rakke ja viiruseid.

KOOSTISOSAD: polüfenoolid, fluviinhape, humiinhape ja mikroelemendid.

KASUTAMINE: Soovitatavalt tarbida 0,3-1g päevas, olenemata sellest, kas soovite vabaneda mõnest probleemist või soovite säilitada tervislikku elustiili. Suurem doos ei ole vajalik, sest keha ei ima rohkem kui vajalik. BLACK STUFFi võib lahjendada nii kuuma, kui ka külma joogiga(nt vesi, kohv, tee, mahl). 1g= u pool tl BLACK STUFFi.

Black Stuff suurendab keha võimet rakutasandil omastada ja toimetada vajalikke toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale.
Black Stuff aitab hoida keha terve ja tasakaalus, eemaldades kehast vabu radikaale, raskemetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja viirusi.

On teada, et looduslikes ainetes (toodetes) sisalduvad antioksüdandid võivad kaitsta vabade radikaalide eest, vähendades seeläbi võimalust või isegi välistada vabade radikaalide kahjustust rakumembraanile Selles tootes leiduvatel fenoolidel (Black Stuff) on kõrge antioksüdatiivne aktiivsus, kaitstes nii rakumembraane kui ka rakumembraani retseptoreid, neutraliseerides vabu radikaale, samal ajal reguleerides oksüdatiivset stressi. Hüpoteetiliselt parandab Black Stuffi pikaajaline kasutamine keha antioksüdatiivset võimekust, parandades seeläbi organismi immuunsust ja optimeerides keha muid ainevahetusprotsesse, tagades Reddoks homöostaasi.


Black Stuff pulber 30g

  • Kaubamärgid Black Stuff
  • Mudel: Product 17883
  • Saadavus: Laos
  • 42.30€


Kokkusobivad tooted

Black Stuff Trinero kapslid 60tk

Black Stuff Trinero kapslid 60tk

TRINERO pakub kehale võimet rakkude tasandil imada ja manustada toitaineid, antioksüdante, rasvhap..

96.00€