Kirjeldus ja koostis: naturaalsest meriinovillast väike beebitekk, millele on lisatud lapimustrina naturaalsiidi ja naturaalset puuvilla. Naturaalne villane on mustust hülgav materjal ja ei määrdu kergesti. Vilditud tekil on loomulik “looklev” serv, see on ainuomane just vilditud esemetele. Sellest on tingitud servade paarisentimeetrine kõikumine. Teki suurus on umbes 80x80cm. Toode on karbis.

Kasutamine: väikest tekki on mõnus kasutada turvahällis ja vankris.Samuti pisikesele beebile pleedina, une ajal katteks või magamisalusena. Lapse kasvades on see tema oma “kaisutekk”. Naturaalne villane on hingav materjal ega põhjusta higistamist, väldib külmetamisohtu. Naturaalne meriinovill on väga hea materjal ka soojal aastaajal kasutamiseks, sest hoiab keha enda temperatuuri.

Tekk on kergesti hooldatav: käsitsipesu või masinpesu, kasutada vaid villasele mõeldud pesuvahendit ja pesutemperatuuri kuni 40`C. Suurema määrdumise korral on soovitatav eelnev leotus. Võib kasutada tsentrifuugi. Mitte kasutada pesukuivatit. Pärast pesemist on oluline niiskelt vormida, sarnaselt kõikidele villastele toodetele. Piisab tasapinnal sirgeks silumisest. Soovi korral võib toodet pressida.

Beebitekk valge, Sarapiku Vilt

  • 69.75€